יושבים על הגדר? בונים גדר!

גם אתם רוצים לבנות גדר עץ מסביב לבית? ברוכים הבאים אל "פאר הפרגולות והעץ!". תחימת השטח הפרטי שלכם עם גדר מעניקה לחצר ולבית מראה כפרי וחמים, היא מונעת מהילדים ומבעלי החיים לצאת משטח הבית ואפילו תורמת בהרתעת גנבים. החלטתם לבנות גדר? פתוחות בפניכם 2 אפשרויות:

 • בניית גדר ע"י חברה מקצועית שדואגת לאספקת העץ ובניית הגדר
 • רכישת העץ ממחסן עצים. בניית הגדר – באחריותכם
 • בונים את הגדר לבד? אתם יכולים לחסוך המון כסף!

איך מוציאים פרויקט שכזה לפועל?

 • תכנון: קחו מידות, קבעו באיזה גובה אתם רוצים את הגדר, סוג העץ המועדף עליכם.
 • רכישת עץ: הגיעו אל מחסן עצים לטובת רכישת חומר הגלם לבניית הגדר – עץ.
 • מתחילים לעבוד: בניית הגדר מתבצעת עצמאית על ידכם. כמובן שבאפשרותכם להסתייע באיש מקצוע שילווה ויפקח את התהליך.

איך בוחרים את סוג העץ המתאים ביותר לבניית גדר?

כשתגיעו אלינו אל מחסן עצים, נשמח להציג בפניכם מספר אפשרויות. אנו מאמינים כי אין סוג עץ מומלץ יותר או פחות, אלא שיש את סוג העץ שמתאים לציפיות ולמטרות שלכם מהגדר. בכדי שאכן נוכל להמליץ לכם על העץ המתאים לכם ביותר, נאפיין את הצורך שלכם באופן יסודי ומעמיק בהתאם לפרמטרים הבאים:

 • תקציב – חשוב לנו לדעת כמה כסף אתם רוצים להשקיע בבניית הגדר. לצד אלו שמגבילים את עצמם ב-X כסף לכל הפרויקט, ישנם אלו שתקציבם אינו מוגבל. במידה ותקציבכם אכן מוגבל, נציג בפניכם את סוגי העץ העומדים בגבולות התקציב שלכם.
 • נראות העץ – בכדי לסנן אפשרויות לא רלוונטיות, נבצע תחימה ראשונית בין עץ בהיר לעץ כהה. לכל אחד ישנן העדפות עיצוביות שונות, ובהתאם אנו מציעים את סוגי העצים. אנחנו ממליצים להתחשב בפתרונות העיצוביים שכבר קיימים בחצר ולהתאים את עץ הגדר אליהם. (לדוגמא: בחירת העץ תוך התחשבות בצבע הדק, הצבע של מערכת הישיבה / נדנדה / ערסל ועוד).
 • מידת התחזוקה הנדרשת – כל עץ הוא "טיפוס" בפני עצמו וכל עץ דורש בתחזוקה אחרת. ישנם אלו שלא נרתעים מתחזוקה גבוהה של העץ, לצד אלו שלא רוצים להשקיע מחשבה, זמן וכסף בטיפוח העץ. בהתאם להעדפה שלכם, נציע לכם סוגי עץ רלוונטיים.

"כמה זמן ייקח לי לבנות גדר לבד?"

נתחיל בדבר החשוב ביותר: בניית גדר לבד מתאימה בעיקר לאלו מכם שרוצים ליהנות מהתהליך. אם מטרתכם היא להקים גדר בחצר מהר ככל הניתן, אנו ממליצים לעשות זאת עם איש מקצוע. התשובה לשאלה כמה זמן לוקח לבנות גדר, תלויה בפרמטרים הבאים:

 • גודל הגדר: ישנן גדרות קטנות שאמורות להיות מעין שער כניסה לבית, וגם ישנן גדרות גדולות יותר שמקיפות את כל הבית. מטבע הדברים, ככל שפרויקט בניית הגדר גדול ומורכב יותר, כך יידרש לכם יותר זמן. קחו בחשבון כי סביר וידרשו לכם מספר ימי עבודה.
 • הניסיון שלכם בבנייה בעץ: ישנם אלו שהתנסו כבר בבנייה עם עץ, כמו בניית פרגולה למשל, לצד אלו שמעולם לא יצרו בעץ ורוצים להתנסות לראשונה כעת. הניסיון שלכם ישפיע באופן ישיר על איכות הביצוע, אך גם על הזמן שייקח לכם להשלים את בניית הגדר.

להתייעצות לגבי בניית פרגולה, גדרות ועבודות עץ נוספות, התקשרו – 077-8036603

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן