4 עונות, פרגולה אחת

ההשקעה שלכם בארבעת הקירות שלכם, היא ההשקעה שלכם בעצמכם! אלו מכם המתגוררים בבתים צמודי קרקע, נהנים מאיכות חיים גבוהה הודות לחצר הצמודה. כשם שאתם משקיעים בחלל הפנימי של הבית, כך כדאי שתשקיעו גם בחלל החיצוני. אנחנו ב"פאר הפרגולות והעץ", מזמינים אתכם להפוך את השהות שלכם תחת כיפת השמיים לנעימה יותר, מזמינה יותר ואפילו בטוחה יותר.

אתם מתעניינים בבניית פרגולה בחצר הבית? פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ מקצועית ללא כל התחייבות או עלות!

מדוע דווקא פרגולה מעץ?

רגע לפני שנצלול פנימה אל היתרונות של הפרגולה והשימושים שלה, נתמקד לרגע בחומר בו אנו עושים שימוש – העץ. ניתן לבנות פרגולות מחומרים נוספים, אך אנו מיישמים את בניית הפרגולה באמצעות העץ. אפשר לומר בזהירות כי העץ הוא חומר שקיבל מעמד של קלאסיקה ושל על זמניות. לא משנה באיזה סגנון מעוצבת החצר שלכם, איך נראה ריהוט הגן ואיזו אווירה אתם מעוניינים ליצור: העץ מתאים בכל מקרה!

הנראות הקלאסית, הכפרית והחמימה של העץ מוסיפה טאץ' ייחודי לחצר הצמודה לבית! מאחר ומדובר על חומר כל כך חם, הרי שגם בשהות שלכם בחצר תחת כיפת השמיים, תוכלו לחוש עטופים. כוחו של העץ בא לידי ביטוי ביכולת שלו להסתגל לכל סביבה עיצובית. לכן, אין כל משמעות אם החצר שלכם כבר מעוצבת ומרוהטת, או שאתם מתכננים לבנות תחילה את הפרגולה ולאחר מכן לעמול על מלאכת העיצוב.

פרגולה בקיץ הישראלי – כך מרגישה איכות חיים!

חצר צמודה לבית הפרטי שלכם משדרגת את איכות חייכם! הודות למזג האוויר בישראל, תוכלו לשבת ולארח בחצר הפרטית שלכם כמעט בכל יום בשנה ובכל ארבעת העונות. השיא? מגיע עם עונת הקיץ כמובן, המזמנת לכם חוויה נעימה באוויר הפתוח. עם התקנת הפרגולה, אתם יכולים להינות מפתרון הצללה איכותי, נרחב ומקיף! כידוע, חשיפה ממושכת וישירה לשמש איננה מטיבה, אך עם הפרגולה שמספקת הצללה, תוכלו ליהנות מישיבה בלתי מוגבלת בקיץ החמים.

הפרגולה משרתת אתכם גם בחורף!

רבים סבורים כי הפרגולות מתפקדות אך ורק כפתרון הצללה בימי הקיץ החמים. עם זאת, ניתן לבסס עם בנייתה הכנה לכיסויי גשם. במידה ואתם אכן מעוניינים בכיסוי גשם לפרגולת העץ שלכם, יש ליידע אותנו מראש על מנת שנתכנן אותה בהתאם. כיסויי החורף משתנים ומבוססים על שלל חומרים שונים – מהסנטף ועד הברזנט. מה יוצא לכם מזה? אפשרות לשבת בחצר הביתית גם בימים הגשומים, זאת מבלי חשש שמי הגשם יגיעו אתכם במגע.

"איך מתחזקים נכון את פרגולת העץ?"

כשאנחנו מתכננים אתכם את הפרגולה הבאה שלכם, אנו מעניקים לכם שירות מלא – כזה שעונה לכם על כל השאלות ומסיר את כל סימני השאלה. כאמור, הפרגולה מותקנת חיצונית לבית שלכם, מה שאומר שהעץ כחומר חשוף לפגעי מזג האוויר, לטמפרטורות גבוהות ונמוכות. המשמעות היא שיש לתחזק את הפרגולה. התחזוק איננו מורכב, אך בהחלט מצריך מכם עירנות ותשומת לב.

בגדול, עבודת התחזוק מתמקדת בצביעת הפרגולה בחומרים ייחודיים המשמרים את העץ. מהי התדירות הנדרשת? פעם אחת בכמה שנים – בין שנתיים לחמש. בהתאם למיקום הפרגולה בחצר שלכם, נמליץ לכם אודות התדירות הנדרשת. ככלל, פרגולות שחשופות יותר לשמש יזדקקו לצביעה בתדירות גבוהה יותר, בעוד פרגולות מוצלות יוכלו ליהנות מתחזוק לעתים רחוקות.

גם אתם רוצים לעשות את הצעד הראשון לקראת הפרגולה החדשה בחצר? אנו זמינים לכם! בחברת "פאר הפרגולות והעץ" אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים, עובדים על פי שיטות עבודה מתקדמות ומתחייבים על תוצרים איכותיים באסתטיקה הגבוהה ביותר.

אהבת? מוזמן לשתף

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דילוג לתוכן